Dairesel Kartuşlu Özbekoğlu Silo Üstü Filtre, Silotop, WAM Silo Filtresi Çimento Silo Filtresi
Silo üstü filtre (Jet Pulse), çimento, kalsit, alçı, kireç, pvc gibi toz ve granül malzemelerin dolumu yapılan silo, tank, bunker ve konteynerlerin pnömatik taşıma sistemlerinin havasını tahliye etmek amacı ile kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız..
blank Kamyon Yükleme Kröüğü Kamyon Yükleme Körüğü
Dolum Yukleme Korugu, Silobas yükleme körüğü, kamyon yükleme körüğü, silobas, Açık Kasa Tozsuz Kamyon Dolum Sistemi , Teleskobik Şut gibi isimlerle anılan sistem Endüstriyel Tesislerde toz ve granül haldeki hammaddenin tozsuz bir şekilde açık kasa ya da silobas kamyonlarına yüklemesi için kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız..
Silobas Yükleme Körüğü, Silobas Dolum Körüğü, Teleskobik Yükleme Körüğü Silobas Yükleme Körüğü Silobas Yükleme Körüğü
Silobas Yükleme Körüğü sektörde silobas dolum körüğü, silobas dolum şutu, teleskobik şut gibi isimlerle anılmaktadır. Silobas dolum Körüğü toz ve granül halindeki malzemelerin silobas tankerlerine tozuma yapmadan ve ürün kaybını ortadan kaldırarak dolum yapılmasını sağlamaktadır. Yüklemesinde kullanılan malzemelerden bazıları alçı, kum, çimento, buğday, arpa, yulaf, kömür tozu, un, fındık, bakliyat, hububat, şeker, quartz, silis kumu, seramik tozlarıdır. Silo ya da bunker içerisinde depolanan malzemerin bir çoğu ile çalışılabilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
blank Titreşim Koniği Titreşim Koniği
Titresim konigi vibrasyon konigi, silo aktifleştirici, bin aktivatör, bin actuator, silo akışkanlaştırıcı, hava Jeti, bunker aktifleştirici isimleri ile anılabilir. Akışkanlık özelliği düşük, yapışkan, nemlenen, köprü yapan toz veya granül formundaki malzemelerin silo ya da bunkerlerden kolayca boşaltılmasını sağlamaktadır. Titreşim koniği (vibrasyon koniği, silo aktifleştirici, bin aktivatör) silo ya da bunker içerisindeki malzemeyi sıkışmış durumundan kurtararak akışkanlık sağlamaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız..
blank Silo Üstü Emniyet Ventili Silo Üstü Emniyet Ventili
Silo üstü emniyet ventili kapalı depolama alanları için geliştirilmiş bir ekipmandır. Silo Üzerine monte edilen Emniyet Ventilleri, (basınç emniyet valfi, patlatma kapağı, emniyet kapağı, basınç şalteri) silobas ile veya pnömatik taşıma yöntemleri ile silo, bunker, tank gibi kapalı bir depolama alanına malzeme (kireç, un, karbon, alçı, çimento, bentonit, kalsit, kepek, PVC , HFFR, gibi toz veya granül halindeki malzemeler) gönderilmesi esnasında ani basınç değişimlerinde içerideki basıncı dışarıdaki basınca eşitleyen ekipmanlardır. Detaylı bilgi için tıklayınız..
blank Sürgülü Klape Sürgülü Klape
Sürgülü Klapeler endüstriyel Sektörde Sürgülü Vana, Bıçaklı Vana ve Bıçaklı Klape isimleri ile de anılır. Silo, bunker, helezon çıkışı, serbest akış boğazları, bigbag boşaltma sistemleri, torba bozma sistemleri gibi sistemlerin giriş ve çıkış noktalarında kullanılmaktadır. Kelebek Klapelere göre en büyük avantajı klapenin üzerinde bulunan ürünün ağırlığından minumum seviyede etkilenir. Ayrıca açılması için içeride bir alana ihtiyaç duymaz. Çünkü kapama yapan bıçak klapenin arka tarafında bulunan hazne içerisinde çalışır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
blank Silo İmalatı Silo İmalatı
Silo imalatı tesisimizde kendi ekipmanlarımız ile yapılmaktadır. Silolar çimento, kalsit, alçı, buğday, un, hububat, granü, pvc, kömür tozu gibi hammaddelerin depolanması için kullanılan sistemlerdir. Silo tek başına depolama yapsa da ekipmanlar ile birlikte çalıştırılmaktadır. Silonun çıkış noktasına titreşim koniği, sürgülü klape, kelebek klape gibi ekipmanlar bağlanmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız..
Çimento Filtre Kartuşu, Filtre Torbası, WAM Kartuş, Silotop Kartuş Filtre Kartuşu Filtre Kartuşu
Filtre Kartusu (Silo üstü jet filtre kartuşu, silotop kartuşu, çimento filtre kartuşu) kuru toz, granül, (çimento, kalsit, pvc, karbon, alçı, kireç, HFFR, ATH, un, buğday, arpa, taş tozu, gıda, plastik, kiyasal) halinde bulunan malzemelerin silo, bunker gibi kapalı depolara doldurulması esnasında dışarıya çıkabilecek toz yayılımını engellemek amacı ile ortam havasını temiz tutmasını sağlamaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hakkımızda

Alfasen olarak mühendis tabanlı kadromuz ile endüstriyel fabrikalara ekipman ve sistem üretimi yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz tüm sistem ve makinelerin tasarımları bünyemizde gerçekleştirilmektedir. Fabrikalardaki toz ve granül halindeki dökme hammaddelerin işlendiği tesislerde depolama, yükleme, boşaltma, taşıma, tartım, dozajlama, toz toplama, filtreleme gibi iterasyonlarda çalışan sistemlerde uzmanlaşmış durumdayız. Çimento, beton tesisleri, plastik, kimya sanayi, gıda, demir çelik, alçı, tarım gibi sektörlere hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimizin kalitesi, tasarımı ve yeniliğine olan tutkumuzun, müşterilerimiz tarafından da paylaşılıyor olmasından onur duyuyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz makine ekipmanları üretiminde dünya lideri olmak, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmak ve aynı zamanda yerel ekonomiye katkıda bulunarak, şirketlerin gelişmesini sağlayacak yaratıcı çözümler sunmaktır. Şirketlerin hedef ve ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun ürünleri sağlayabilmek için müşterilerimizle iş birliği halinde çalışmaktayız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt olarak, birinci sınıf kalite ve yenilikçi mühendislik hizmeti sunmaktır. Müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Endüstriyel Çözümler

Silo Ekipmanları, Silo imalatı, silobas yükleme körüğü, kamyon yükleme körüğü, titreşim koniği (silo akışkanlaştırıcı), silo üstü jet filtre, silo emniyet ventili, sürgülü kalpe, kelebek vana, bigbag boşaltma, dozajlama sistemleri, çuval (torba) bozma, seviye sensörü, blower, hava kilidi, hücre tekeri, helezon konveyor, pnömatik taşıma gibi sistemlerin imalatını yapmaktayız.

Çimento, Beyaz çimento, Kireç, Alçı, Kalsit, Klinker, AYPE, LAYPE, ATH, HFFR, PVC, PP, PE, Silis, Pudra, Şeker, Tuz, Nişasta, Karbon, Hafif – ağır soda, Barit, Baryum, Bakır, Boraks, Brom, Toprak, Kil, Kum, Kok, Mermer tozu, Polipropilen, Polietilen, Mangan, Magnezyum, Sodyum, Çinko oksit, Potasyum, Nitrat, Sülfat, Klorür, Buğday, Arpa, Nohut, Pirinç, Fasulye, Bakla, Çekirdek, Fıstık, Fındık, Baklagiller, Filler, Tinkal, Kakao, Süt tozu, Kahve, Peynir altı tozu, Yapı kimyasalları, Ferrit, Florür, Di sodyum fosfat, Amonyum bi karbonat, Kakao, aroma, gibi malzemelerle çalışmaktayız.

blank