Hakkımızda

Alfasen olarak mühendis tabanlı kadromuz ile endüstriyel fabrikalara ekipman ve sistem üretimi yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz tüm sistem ve makinelerin tasarımları bünyemizde gerçekleştirilmektedir. Fabrikalardaki toz ve granül halindeki dökme hammaddelerin işlendiği tesislerde depolama, yükleme, boşaltma, taşıma, tartım, dozajlama, toz toplama, filtreleme gibi iterasyonlarda çalışan sistemlerde uzmanlaşmış durumdayız. Çimento, beton tesisleri, plastik, kimya sanayi, gıda, demir çelik, alçı, tarım gibi sektörlere hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimizin kalitesi, tasarımı ve yeniliğine olan tutkumuzun, müşterilerimiz tarafından da paylaşılıyor olmasından onur duyuyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz makine ekipmanları üretiminde dünya lideri olmak, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmak ve aynı zamanda yerel ekonomiye katkıda bulunarak, şirketlerin gelişmesini sağlayacak yaratıcı çözümler sunmaktır. Şirketlerin hedef ve ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun ürünleri sağlayabilmek için müşterilerimizle iş birliği halinde çalışmaktayız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt olarak, birinci sınıf kalite ve yenilikçi mühendislik hizmeti sunmaktır. Müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Endüstriyel Çözümler

Silo Ekipmanları, Silo imalatı, silobas yükleme körüğü, kamyon yükleme körüğü, titreşim koniği (silo akışkanlaştırıcı), silo üstü jet filtre, silo emniyet ventili, sürgülü kalpe, kelebek vana, bigbag boşaltma, dozajlama sistemleri, çuval (torba) bozma, seviye sensörü, blower, hava kilidi, hücre tekeri, helezon konveyor, pnömatik taşıma gibi sistemlerin imalatını yapmaktayız.

Çimento, Beyaz çimento, Kireç, Alçı, Kalsit, Klinker, AYPE, LAYPE, ATH, HFFR, PVC, PP, PE, Silis, Pudra, Şeker, Tuz, Nişasta, Karbon, Hafif – ağır soda, Barit, Baryum, Bakır, Boraks, Brom, Toprak, Kil, Kum, Kok, Mermer tozu, Polipropilen, Polietilen, Mangan, Magnezyum, Sodyum, Çinko oksit, Potasyum, Nitrat, Sülfat, Klorür, Buğday, Arpa, Nohut, Pirinç, Fasulye, Bakla, Çekirdek, Fıstık, Fındık, Baklagiller, Filler, Tinkal, Kakao, Süt tozu, Kahve, Peynir altı tozu, Yapı kimyasalları, Ferrit, Florür, Di sodyum fosfat, Amonyum bi karbonat, Kakao, aroma, gibi malzemelerle çalışmaktayız.

blank